original
-21%

Двигун пилососа Samsung SC5148 SC5120 SC5125 SC514A SC514B SC5325 оригінал
1 463 ₴
1 155,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158859-SC5148
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний двигун на пилосос Samsung SC5148 SC5120 SC5125 SC514A SC514B SC5325
- загальна висота - 111 мм;
- діаметр - 135 мм;
- максимальная споживана потужність - 1800 Вт.
Встановлено на моделях:
| SC5120 | VCC5120 |
| SC5125 | VCC5125 |
| SC5145 | VCC5145 |
| SC5148 | VCC5148 |
| SC514A | VCC514A |
| SC514B | VCC514B |
| SC5325 | VCC5325 |
| SC5330 | VCC5330 |
| SC5376 | VCC5376 |
| SC5377 | VCC5377 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид запчастини | Двигун |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Висота | 111 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | 6 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Да |
| Діаметр | 135 мм |
| Діаметр кожуха обмотки | 84 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 135 мм |
| Діаметр отвору всасування | 32 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Комплектація | Поштучно |
| Максимальна споживана потужність | 1800 W |
| Максимальна сила струму | 8 A |
| Максимальна температура | 155°C |
| Моделі | SC5148 SC5120 SC5125 SC514A SC514B SC5325 |
| Потужність заклиненого мотора | 3000 W |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Зовнішній діаметр виступу | 34 мм |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Особливості | Original |
| Серія | SC51....SC53.... |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Сумісність | Samsung SC5148 SC5120 SC5125 SC514A SC514B SC5325 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Тип | Двигуни |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Тип збудження | Послідовне |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155,77 ₴










