Топ продаж
-21%

Мішок пилососа Siemens Super XS dino 1300W VS50A90 VS51A12 VS52A90 VS52D11 VS53A20 VS53B91 VS54A95 1500W 1700W 2200W багаторазовий
416 ₴
328,64 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 292730-VS51A12
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий тканинний мішок для пылесоса Siemens Super XS dino 1300W VS50A90 VS51A12 VS52A90 VS52D11 VS53A20 VS53B91 VS54A95 VS55A81 VS59E20 VS59E22 1500W 1700W 2200W
Підходить до моделей:
| VS50A10/02 | VS52A95/05 | VS55A55/05 |
| VS50A20/01 | VS52B11/02 | VS55A75/02 |
| VS50A20/02 | VS52B11/05 | VS55A75/05 |
| VS50A20/03 | VS52B12/02 | VS55A80/05 |
| VS50A20/05 | VS52B12/05 | VS55A81/05 |
| VS50A20GB/02 | VS52B20CH/02 | VS55A81/06 |
| VS50A20GB/03 | VS52B21/02 | VS55A82/06 |
| VS50A20GB/05 | VS52B21GB/02 | VS55A82/08 |
| VS50A21/01 | VS52B25/02 | VS55A82/09 |
| VS50A21/02 | VS52B46/02 | VS55A85/05 |
| VS50A21/03 | VS52D11/05 | VS55A88/02 |
| VS50A21/05 | VS52D11/06 | VS55A88/05 |
| VS50A30/02 | VS52D12/05 | VS55A88/06 |
| VS50A30/03 | VS52D12/06 | VS55A89/02 |
| VS50A30/05 | VS52XL370/02 | VS55A89/05 |
| VS50A90/02 | VS52XL370/04 | VS55A89/06 |
| VS50XS240/02 | VS53A00/02 | VS55B00/02 |
| VS50XS240/03 | VS53A00/05 | VS55B00/05 |
| VS51A10/02 | VS53A01/02 | VS55B25/02 |
| VS51A11/02 | VS53A01/05 | VS55B25/05 |
| VS51A12/02 | VS53A03/05 | VS55B25/06 |
| VS51A12CH/02 | VS53A03/06 | VS55B75/02 |
| VS51A20/01 | VS53A20/02 | VS55B75/05 |
| VS51A20/02 | VS53A21/02 | VS55B75/06 |
| VS51A20CH/02 | VS53A22/02 | VS55D00/05 |
| VS51A21/02 | VS53A46/02 | VS55D00/06 |
| VS51A21EU/02 | VS53B10/02 | VS55E00/05 |
| VS51A22/02 | VS53B10GB/02 | VS55E00/06 |
| VS51A22CH/02 | VS53B20/02 | VS55E20/06 |
| VS51A22GB/02 | VS53B21/02 | VS55E81/06 |
| VS51A22IL/02 | VS53B21/05 | VS55E81/08 |
| VS51A24/02 | VS53B21/06 | VS55E81/09 |
| VS51A90/02 | VS53B21/09 | VS57A01/10 |
| VS51A90/05 | VS53B91/02 | VS57A03/05 |
| VS51A91/02 | VS53E00/05 | VS57A20/05 |
| VS51A91/05 | VS53E00/06 | VS57A20/06 |
| VS51B12/02 | VS54A00/02 | VS57A80/06 |
| VS51B12/05 | VS54A00/05 | VS57A80/08 |
| VS51B21/02 | VS54A00CH/05 | VS57A80/09 |
| VS51B21/05 | VS54A01/05 | VS57A81/06 |
| VS51B22/02 | VS54A01/06 | VS57A81/08 |
| VS51B22/05 | VS54A02/05 | VS57A81/09 |
| VS51XM300/02 | VS54A02/06 | VS57A82/06 |
| VS52A02/02 | VS54A33/05 | VS57A82/09 |
| VS52A02/05 | VS54A33/06 | VS57A83/06 |
| VS52A10/02 | VS54A95/02 | VS57A83/08 |
| VS52A10/05 | VS54A95/05 | VS57A83/09 |
| VS52A20/02 | VS54A96/02 | VS57B00/05 |
| VS52A20/04 | VS54A96/05 | VS57B00/06 |
| VS52A20/05 | VS54B00/02 | VS57E20/06 |
| VS52A20/06 | VS54B00/05 | VS57E81/06 |
| VS52A20AU/02 | VS54B00/06 | VS57E81/08 |
| VS52A20CH/02 | VS54B20/02 | VS57E81/09 |
| VS52A20EU/02 | VS54B20/05 | VS59A10/05 |
| VS52A20GB/02 | VS54E00/05 | VS59A10/06 |
| VS52A20GB/05 | VS54E00/06 | VS59A22/06 |
| VS52A21/02 | VS54E00CH/05 | VS59A29/06 |
| VS52A22/02 | VS54E00CH/06 | VS59A30/06 |
| VS52A23/02 | VS54E01/05 | VS59E20/06 |
| VS52A24/02 | VS54E01/06 | VS59E22/06 |
| VS52A24CH/02 | VS55A00/02 | VS59E80/06 |
| VS52A24GB/02 | VS55A00/05 | VS59E80/08 |
| VS52A25/02 | VS55A01/06 | VS59E80/09 |
| VS52A25IL/02 | VS55A01/10 | VS5A1466/09 |
| VS52A26/02 | VS55A20/06 | VS5A2302/09 |
| VS52A27/02 | VS55A21/06 | VS5A2522/06 |
| VS52A28/02 | VS55A28/02 | VS5C100/09 |
| VS52A30/02 | VS55A28/05 | VS5C101/09 |
| VS52A46/02 | VS55A31/02 | VS5E2312/06 |
| VS52A90/02 | VS55A31/05 | VS5E2412/06 |
| VS52A90/05 | VS55A35/05 | VS5KA00/05 |
| VS52A95/02 | VS55A55/02 | VS5KA00/06 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Siemens |
| Діаметр отвору по пластику | 48 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 40 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість мішків | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Матеріал мішка | Синтетична тканина, пластик |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Моделі | VS50A90 VS51A12 VS52A90 VS52D11 VS53A20 VS53B91 VS54A95 VS55A81 VS59E20 VS59E22 |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм | 4 л |
| Об'єм, л | 4 |
| Особливості | Високоякісна синтетична тканина. Велика місткість мішка. Висока ефективність очищення. Затримка найдрібніших забруднювальних частинок. Захист внутрішніх компонентів пилососа. |
| Серія | Super XS dino 1300W 1500W 1700W 2200W VS5…. |
| Сумісність | Siemens Super XS dino 1300W VS50A90 VS51A12 VS52A90 VS52D11 VS53A20 VS53B91 VS54A95 VS55A81 VS59E20 VS59E22 1500W 1700W 2200W |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Мішки |
| Тип Bosch | Type G |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Колір | Білий, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328,64 ₴







