original
-21%

Оригінальні мішки пилососа Samsung SC4141 2шт
563 ₴
444,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158739-2
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект 2шт - багаторазові мішки для пилососа Самсунг
- розмір пластикової частини - 100 х 108 мм;
- діаметр отвору в пластиці - 46 мм;
- ємність - 3,2 л;
- тип - багаторазовий.
Встановлений на таких моделях:
| SC4110 | SC4147 | SC41A9 |
| SC4112 | SC4170 | SC41E0 |
| SC4120 | SC4175 | SC41E5 |
| SC4130 | SC4177 | SC41F1 |
| SC4131 | SC4180 | SC41U0 |
| SC4132 | SC4181 | SC41U1 |
| SC4135 | SC4185 | SC4111 |
| SC4137 | SC4187 | SC4138 |
| SC4140 | SC4188 | SC4171 |
| SC4141 | SC4189 | SC4186 |
| SC4142 | SC4190 | SC4191 |
| SC4143 | SC4197 | SC41E1 |
| SC4145 | SC41A7 | SC41F0 |
| VCC4110 | VCC4147 | VCC41A9 |
| VCC4112 | VCC4170 | VCC41E0 |
| VCC4120 | VCC4175 | VCC41E5 |
| VCC4130 | VCC4177 | VCC41F1 |
| VCC4131 | VCC4180 | VCC41U0 |
| VCC4132 | VCC4181 | VCC41U1 |
| VCC4135 | VCC4185 | VCC4111 |
| VCC4137 | VCC4187 | VCC4138 |
| VCC4140 | VCC4188 | VCC4171 |
| VCC4141 | VCC4189 | VCC4186 |
| VCC4142 | VCC4190 | VCC4191 |
| VCC4143 | VCC4197 | VCC41E1 |
| VCC4145 | VCC41A7 | VCC41F0 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Білий, Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Додаткові характеристики | Original |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Багаторазові мішки - 2шт |
| Комплектація | Набір |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм, л | 3,2 |
| Особливості | Original |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | WWWWW |
| Сумісність | Samsung |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,77 ₴










