original
-21%

Оригінальний двигун пилососа Samsung SC4140 SC4130 SC4141 SC4180 SC4142 SC4181 SC41U1 VCC41U1 SC41E0
1 463 ₴
1 155,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158859-SC4140
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний двигун на пилосос Samsung SC4140 SC4130 SC4141 SC4180 SC4142 SC4181 SC41U1 VCC41U1 SC41E0
- загальна висота - 111 мм;
- діаметр - 135 мм;
- максимальная споживана потужність - 1800 Вт.
Встановлено на моделях:
| SC4110 | VCC4110 |
| SC4111 | VCC4111 |
| SC4112 | VCC4112 |
| SC4120 | VCC4120 |
| SC4130 | VCC4130 |
| SC4131 | VCC4131 |
| SC4132 | VCC4132 |
| SC4135 | VCC4135 |
| SC4137 | VCC4137 |
| SC4138 | VCC4138 |
| SC4140 | VCC4140 |
| SC4141 | VCC4141 |
| SC4142 | VCC4142 |
| SC4143 | VCC4143 |
| SC4145 | VCC4145 |
| SC4147 | VCC4147 |
| SC4170 | VCC4170 |
| SC4171 | VCC4171 |
| SC4175 | VCC4175 |
| SC4177 | VCC4177 |
| SC4180 | VCC4180 |
| SC4181 | VCC4181 |
| SC4185 | VCC4185 |
| SC4186 | VCC4186 |
| SC4187 | VCC4187 |
| SC4188 | VCC4188 |
| SC4189 | VCC4189 |
| SC4190 | VCC4190 |
| SC4191 | VCC4191 |
| SC4197 | VCC4197 |
| SC41A7 | VCC41A7 |
| SC41A9 | VCC41A9 |
| SC41E0 | VCC41E0 |
| SC41E1 | VCC41E1 |
| SC41E5 | VCC41E5 |
| SC41F0 | VCC41F0 |
| SC41F1 | VCC41F1 |
| SC41U0 | VCC41U0 |
| SC41U1 | VCC41U1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вид запчастини | Двигун |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Висота | 111 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | 6 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Да |
| Діаметр | 135 мм |
| Діаметр кожуха обмотки | 84 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 135 мм |
| Діаметр отвору всасування | 32 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Комплектація | Поштучно |
| Максимальна споживана потужність | 1800 W |
| Максимальна сила струму | 8 A |
| Максимальна температура | 155°C |
| Моделі | SC4140 SC4130 SC4141 SC4180 SC4142 SC4181 SC41U1 VCC41U1 SC41E0 |
| Потужність заклиненого мотора | 3000 W |
| Потужність, Вт | 1800 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Зовнішній діаметр виступу | 34 мм |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Особливості | Original |
| Серія | SC41....VCC41.... |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Сумісність | Samsung SC4140 SC4130 SC4141 SC4180 SC4142 SC4181 SC41U1 VCC41U1 SC41E0 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Тип | Двигуни |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Тип збудження | Послідовне |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155,77 ₴










