original
-21%

Мішок і фільтр двигуна пилососа Samsung SC5251
471 ₴
372,09 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SC52E1
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий мішок і предмоторний фільтр для пилососа Самсунг
- розмір пластикової частини - 108 х 100 мм;
- діаметр отвору в пластиці - 46 мм;
- ємність - 4,5 л;
- тип - багаторазовий.
Встановлені на таких моделях:
| SC5225 | VCC5225 |
| SC5240 | VCC5240 |
| SC5241 | VCC5241 |
| SC5250 | VCC5250 |
| SC5251 | VCC5251 |
| SC5252 | VCC5252 |
| SC5255 | VCC5255 |
| SC5270 | VCC5270 |
| SC5280 | VCC5280 |
| SC5282 | VCC5282 |
| SC5285 | VCC5285 |
| SC52E0 | VCC52E0 |
| SC52E1 | VCC52E1 |
| SC52E5 | VCC52E5 |
| SC52E6 | VCC52E6 |
| SC52F0 | VCC52F0 |
| SC52U0 | VCC52U0 |
| SC52U5 | VCC52U5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Мішок та фільтр для пилососа |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Моделі | yyy |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм | 4,5 л |
| Об'єм, л | 4.5 |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Samsung |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| Колір | Білий, Блакитний |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372,09 ₴










