original
-21%

Оригінал мішок пилососа Samsung SC5241, SC5225, SC5252, SC5270, SC5280, SC52E0, SC52F0, SC52U0, SC5240, SC5250, SC5251, SC5255
333 ₴
263,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 158740
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний багаторазовий тканинний мішок пилозбірник для пилососа Samsung SC5241, SC5225, SC5252, SC5270, SC5280, SC52E0, SC52F0, SC52U0, SC5240, SC5250, SC5251, SC5255, SC5282, SC5282, SC5285, SC52E1, SC52E5, SC52E6, SC52U5
- розмір пластикової частини - 108 х 100 мм;
- діаметр отвору у пластику - 46 мм;
- ємність - 4,5 л;
- тип -багаторазовий.
Встановлений на таких моделях:
| SC5225 | VCC5225 |
| SC5240 | VCC5240 |
| SC5241 | VCC5241 |
| SC5250 | VCC5250 |
| SC5251 | VCC5251 |
| SC5252 | VCC5252 |
| SC5255 | VCC5255 |
| SC5270 | VCC5270 |
| SC5280 | VCC5280 |
| SC5282 | VCC5282 |
| SC5285 | VCC5285 |
| SC52E0 | VCC52E0 |
| SC52E1 | VCC52E1 |
| SC52E5 | VCC52E5 |
| SC52E6 | VCC52E6 |
| SC52F0 | VCC52F0 |
| SC52U0 | VCC52U0 |
| SC52U5 | VCC52U5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Синтетична тканина, пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Samsung |
| Діаметр отвору по пластику | 46 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Довжина фіксаційної планки | 150 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Багаторазовий мішок - 1шт |
| Комплектація | Поштучно |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Можна мити у воді | Так |
| Об'єм, л | 3,2 |
| Особливості | Original |
| Розмір рамки | 110 х 100 мм |
| Серія | EASY |
| Сумісність | Samsung SC5241, SC5225, SC5252, SC5270, SC5280, SC52E0, SC52F0, SC52U0, SC5240, SC5250, SC5251, SC5255, SC5282, SC5282, SC5285, SC52E1, SC52E5, SC52E6, SC52U5 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Тип сміття | Для крупного сміття та дрібного пилу |
| виготовлення | Флізелінова тканина, пластикові рамки та планка-фіксатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,07 ₴






