Топ продаж
-21%

Ковбасна насадка з ножем до м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
711 ₴
561,69 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097424-5
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка для приготування ковбаси для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
- діаметр решітки 54 мм;
- товщина 4 мм;
- діаметр центрального отвору 7 мм;
- ширина вушка 15 мм;
- висота вушка 2 мм;
- розмір ножа 45 мм;
- товщина ножа 4,5 мм;
- отвір шестигранник Ø9 мм;
- шестигранник по гранях - 8 мм.
Встановлена на моделях: Tefal Le Hachoir 1800, Tefal Le Hachoir 1500, HV2, HV4, HV8:
| ME700 | ME700113/35 |
| ME701 | ME700131/35 |
| ME702 | ME700141/350 |
| ME710 | ME700150/350 |
| ME711 | ME700153/35 |
| ME700113 | ME700160/35 |
| ME700131 | ME700161/35 |
| ME700141 | ME700178/35 |
| ME700150 | ME700188/350 |
| ME700153 | ME701188/350 |
| ME700160 | ME702131/350 |
| ME700161 | ME702161/350 |
| ME700178 | ME71013E/350 |
| ME700188 | ME71013E/35A |
| ME701188 | ME710162/350 |
| ME702131 | ME710162/35A |
| ME702161 | ME71083E/350 |
| ME71013E | ME71083E/35A |
| ME710162 | ME710850/350 |
| ME71083E | ME710850/35A |
| ME710850 | ME711889/350 |
| ME711889 | ME711889/35A |
| NE682 | NE682830/35A |
| NE686 | NE686830/35A |
| NE688 | NE688837/35A |
| NE61 | NE610138/350 |
| NE610 | NE610138/35A |
| NE685 | NE685838/35A |
| NE68 | NE688830/35A |
| NE682830 | NE205138/350 |
| NE686830 | NE210138/350 |
| NE688837 | NE210140/350 |
| NE610138 | NE410838/35A |
| NE685838 | NE411837/35A |
| NE688830 | NE448838/35A |
| NE205 | NE205138/35A |
| NE20 | NE210138/35A |
| NE21 | NE210140/35A |
| NE210 | NE411137/35A |
| NE41 | NE445138/35A |
| NE410 | NE458137/35A |
| NE411 | NE205138 |
| NE44 | NE210138 |
| NE448 | NE210140 |
| NE458 | NE410838 |
| NE411137 | |
| NE448838 | NE411837 |
| NE458137 | NE445138 |
А також на кухонних комбайнах:
| FP410 | FP413 | QB207 | QB319 |
| FP4121 | FP4131 | QB2071 | QB319838 |
| FP414 | FP413DAE | QB207138 | QB515 |
| FP4141AE | QB515D38 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Насадка |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Тип аксесуара | Ковбасна насадка, решітка та ніж |
| Зовнішній розмір ножа | 45 мм |
| Висота вушка | 2 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Діаметр отворів | ----- |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7 мм |
| Довжина вуса | 2 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 3 |
| Кількість предметів, шт | 3 |
| Кількість решіток | 1 |
| Кількість вушок решітки | 2 |
| Комплект постачання | Ніж, решітка, наконечник |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Призначення решітки | Для приготування ковбаси |
| Особливості | Для приготування ковбас |
| Серія | Le Hachoir 1700 1800 1500 |
| Сумісність | Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Насадки |
| Тип аксесуара | Насадка |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип решітки | Ковбасна, обрізна |
| Товщина | 4 мм |
| Товщина решітки | 4 мм |
| Ширина вушка | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561,69 ₴





