Топ продаж
-21%

Ніж та ковбасна решітка м'ясорубки Zelmer 986, 886, ZMM1482, ZMM1483, ZMM1487
914 ₴
722,06 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114144-9
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект: односторонній ніж та сітка для ковбаси для м'ясорубки Zelmer 986, 886, ZMM1482, ZMM1483, ZMM1487
Характеристики рухомого ножа:
- зовнішній розмір ножа - 54 мм;
- товщина - 9 мм;
- квадрат 10х10 мм
Характеристики решітки:
- діаметр решітки 62 мм;
- товщина 6,2 мм;
- діаметр центрального отвору 9,2 мм;
- кількість отворів - 3.
Даний комплект може бути встановлений на наступних моделях:
| ZMM1488 | ZMM0984 | Z5868 | 986.82 |
| ZMM1487 | ZMM0908 | 986.88 | 986.80 |
| ZMM1486 | Z98686 | 986.87 | 886.84 |
| ZMM1484 | Z98685 | 986.86 | 886.80 |
| ZMM1483 | Z98684 | 986.85 | 886.8 |
| ZMM1482 | Z98683 | 986.84 | 586.8 A |
| ZMM1480 | Z8868 | 986.83 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Зовнішній розмір ножа | 54 мм |
| Висота отвору | 17 мм |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | ----- |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 3 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж і решітка |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал ножа | Сталь |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | 986, 886, ZMM1482, ZMM1483, ZMM1487 |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Призначення решітки | Для приготування ковбаси |
| Особливості | Для приготування ковбас |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Серія | #8 |
| Сумісність | Zelmer |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип аксесуара | Ножі |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Ковбасна, підрізна |
| Товщина | 6 мм |
| Товщина решітки | 6 мм |
| Ширина отвору | 30 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722,06 ₴




