original
-21%

Щітка пилососа Zelmer Aquawelt 1600W 919 ZVC764 VC7920 ZVC752 ZVC762 ZVC763 Aquos 829 ZVC722 Aquario 819 ZVC712 оригінал
1 515 ₴
1 196,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21000167-ZVC764
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна двохрежимна щітка підлога/килим з колесами, висувним ворсом, металевою підошвою та антистатичними накладками для килимів, ламіната та паркета для пилососа Zelmer Aquawelt 1600W 919 ZVC764 VC7920 ZVC752 ZVC762 ZVC763 Aquos 829 ZVC722 Aquario 819 ZVC712
Для звичайного прибирання килимів та підлог з будь-яких матеріалів використовується насадка підлога/килим. Для перемикання між різними типами поверхонь передбачена зручна кнопка.
Насадка виготовлена з міцного пластику з металевою вставкою, що зміцнює. Забезпечена спеціальним шарніром для положення паралельно підлозі, щоб проходити під низькими меблями.
Підходить до моделей:
| 819.5SK | ZVC752ZK |
| 819.0SP | ZVC752ZKRU |
| 819.0SK | ZVC752ZKUA |
| 829.0SP | ZVC752ZP |
| 829.0ST | ZVC752ZPRU |
| 829.5SK | ZVC752ZPUA |
| 919.0SP | ZVC752ZT |
| 919.0ST | ZVC752ZTUA |
| 919.5SK | ZVC762SP |
| 919.5SP | ZVC762SPRU |
| 919.5ST | ZVC762SPUA |
| VC7920.0SP | ZVC762ST |
| VC7920.0ST | ZVC762STCZ |
| VC7920.5SK | ZVC762STRU |
| VC7920.5SP | ZVC762STUA |
| VC7920.5ZT | ZVC762ZK |
| ZVC712SK | ZVC762ZKRU |
| ZVC712SKRU | ZVC762ZKUA |
| ZVC712SKUA | ZVC762ZP |
| ZVC712SP | ZVC762ZPCZ |
| ZVC712ZK | ZVC762ZPRU |
| ZVC722SP | ZVC762ZPUA |
| ZVC722SPUA | ZVC762ZT |
| ZVC722ST | ZVC763HK |
| ZVC722STUA | ZVC763HKRU |
| ZVC722ZK | ZVC763HKUA |
| ZVC722ZKUA | ZVC763HP |
| ZVC752SP | ZVC763HPRU |
| ZVC752SPRU | ZVC763HPUA |
| ZVC752SPUA | ZVC763HT |
| ZVC752ST | ZVC763HTRU |
| ZVC752STRU | ZVC763HTUA |
| ZVC752STUA | ZVC764CT |
| ZVC752XTRU |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Щітка |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Щітка для пилососу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антистатичні наклейки | Да |
| Бренд товару | Zelmer |
| Ворс | Так |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Засувка | Немає |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Колеса | Так |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість режимів | 2 |
| Комплект постачання | Щітка для пилососа |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Пластик, метал |
| Матеріал підошви | Метал |
| Моделі | 1600W 919 ZVC764 VC7920 ZVC752 ZVC762 ZVC763 829 ZVC722 819 ZVC712 |
| Можна мити у воді | Так, після чого ретельно просушити — не тримати вологою |
| Особливості | Original |
| Перемикання режиму | Клавіша |
| Серія | Aquawelt 1600W 919, Aquos 829, Aquario 819 |
| Сумісність | Zelmer Aquawelt 1600W 919 ZVC764 VC7920 ZVC752 ZVC762 ZVC763 Aquos 829 ZVC722 Aquario 819 ZVC712 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Тип | Щітки |
| Тип кріплення | Конусне |
| Тип монтажа | Всередину труби пилососа |
| Тип щітки | Універсальна підлога/килим |
| Фіксатор | Немає |
| Колір | Сірий, Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 196,85 ₴










