original
-21%

Шестерні для м'ясорубки Bosch Compact Power
612 ₴
483,48 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018001-2
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект - шестерні для м'ясорубки Бош
Поширена причина поломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння до мясоприемник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду або моделі, рухомі ножі та решітки поступово затупляются. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижуються. Це суттєво подовжує експлуатаційний термін всій електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
При заміні шестерень необхідно максимально видалити з редуктора залишки старого мастила з дрібними частинками, уламками пластику і нанести нову.
Встановлені на моделях:
| MFW3502 | MFW3710 | CNFW3A |
| MFW3502W | MFW3710B | CNFW3B |
| MFW3520 | MFW3850 | CNFW3B |
| MFW3520G | MFW3850B | CNFW4 |
| MFW3520W | MFW3910W | MFW22010 |
| MFW3540 | MFW3X10W | MFW24010 |
| MFW3540W | MFW3X13B | MFW24050 |
| MFW3600 | MFW3X13W | MFW26070 |
| MFW3600W | MFW3X14B | |
| MFW3612A | MFW3X14W | MMWPL3000 |
| MFW3630 | MFW3X15B | MMWPL3001 |
| MFW3630A | MFW3X15W | MMWPL3002 |
| MFW3630I | MFW3X17B | MMWPL3003 |
| MFW3640 | MFW3X18B | |
| MFW3640A | MFW3X18W |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Висота | 28, 32 мм |
| Висота малої шестерні | 28 мм |
| Висота середньої шестерні | 32 мм |
| Діаметр | Ø62/Ø32, Ø66/Ø24 мм |
| Діаметр отвору під вал | 7 мм |
| Діаметри малої шестерні | Ø32/Ø62 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø66/Ø24 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість зубів | 74/19, 41/9 |
| Кількість зубців малої шестерні | 19/74 |
| Кількість зубців середньої шестерні | 41/9 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Набір 2 шт. шестерні |
| Комплектація | Набір |
| Моделі | yyy |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Розміри | Ø62/Ø32/h28, Ø66/Ø24/h32 мм |
| Розміри малої шестерні | Ø62/Ø32/h28 мм |
| Розміри середньої шестерні | Ø24/Ø66/h32 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Bosch |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип зубців | Косі |
| Тип шестерні | Проміжна середня та мала запобіжна |
| Колір | Білий |
| виготовлення | Лиття, пластик |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 483,48 ₴





