Топ продаж
-21%

Шнек та ніж для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
723 ₴
571,17 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097208-2-ME701
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ніж та шнек для м'ясорубки Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E
Параметры шнека:
- довжина шнека для м'ясорубки - 128 мм;
- "діаметр" шестикутника під ніж - 9 мм;
- висота шестикутника під ніж - 4 мм;
- довжина спіральної частини - 78 мм
Параметри ножа:
- зовнішній розмір - 45 мм;
- товщина - 4,5 мм;
- отвір шестигранник - Ø9 мм.
Підходить до моделей:
| 8574.84 | ME700113/35 |
| 8574.88 | ME700131/35 |
| ME700188 | ME700141/350 |
| ME701188 | ME700150/350 |
| ME71083E | ME700153/35 |
| ME701 | ME700160/35 |
| ME710 | ME700161/35 |
| ME700 | ME700178/35 |
| ME702 | ME700188/350 |
| ME711 | ME701188/350 |
| ME700113 | ME702131/350 |
| ME700131 | ME702161/350 |
| ME700141 | ME71013E/350 |
| ME700150 | ME71013E/35A |
| ME700153 | ME710162/350 |
| ME700160 | ME710162/35A |
| ME700161 | ME71083E/350 |
| ME700178 | ME71083E/35A |
| ME702131 | ME710850/350 |
| ME702161 | ME710850/35A |
| ME71013E | ME711889/350 |
| ME710162 | ME711889/35A |
| ME710850 | |
| ME711889 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Шнек |
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Шнеки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Металевий шнек |
| Сумісність | Tefal Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплектація | Набір |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Шнек та ніж м'ясорубки |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 4,5 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Отвір у ножі | Шестикутник |
| Зовнішній розмір ножа | 45 мм |
| Розмір шестигранного отвору в ножі | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Бренд товару | Tefal |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Набори |
| Серія | Le Hachoir 1700 1800 1500 ME701 ME710 |
| Моделі | ME701 ME710 8574.84 ME700188 8574.88 ME701188 ME71083E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571,17 ₴




