Топ продаж
-21%

Шнек та ніж м'ясорубки Moulinex HV8 DKA14E DKA213 ME606 ME65 ME651 ME657 ME658 ME651B3E ME657138 ME658B38 ME656B3E 128мм
868 ₴
685,72 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 067208-2-HV8
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект ніж та шнек для м'ясорубки Moulinex HV8 DKA14E DKA213 ME606 ME65 ME651 ME657 ME658 ME651B3E ME657138 ME658B38 ME656B3E
Параметры шнека:
- довжина шнека для м'ясорубки - 128 мм;
- "діаметр" шестикутника під ніж - 9 мм;
- висота шестикутника під ніж - 4 мм;
- довжина спіральної частини - 78 мм
Параметри ножа:
- зовнішній розмір - 45 мм;
- товщина - 4,5 мм;
- отвір шестигранник - Ø9 мм.
Підходить до моделей:
| DKA14E | ME611B3E/350 |
| DKA213 | ME611B3E/35A |
| DKA24C/350 | ME611B62/350 |
| DKA24E/350 | ME611B62/35A |
| ME605125/350 | ME65 |
| ME605127/350 | ME650B60/350 |
| ME605131/350 | ME650B61/350 |
| ME605144/350 | ME651 |
| ME60514A/350 | ME651B3E/350 |
| ME60514E/350 | ME656 |
| ME605156/350 | ME656B3E/350 |
| ME606 | ME657 |
| ME606131/350 | ME657138/350 |
| ME60614A/350 | ME658 |
| ME60614E/350 | ME658B38/350 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Шнеки |
| Вид запчастини | Комплект |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Металевий шнек |
| Сумісність | Moulinex HV8 DKA14E DKA213 ME606 ME65 ME651 ME657 ME658 ME651B3E ME657138 ME658B38 ME656B3E |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплектація | Набір |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Шнек та ніж м'ясорубки |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 4,5 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Отвір у ножі | Шестикутник |
| Зовнішній розмір ножа | 45 мм |
| Розмір шестигранного отвору в ножі | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Бренд товару | Moulinex |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Серія | HV8, DKA14E, DKA213, ME606, ME65, ME651, ME657, ME658 |
| Моделі | DKA14E DKA213 ME606 ME65 ME651 ME657 ME658 ME651B3E ME657138 ME658B38 ME656B3E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,72 ₴










