Топ продаж
-21%

Решітка для м'ясорубки Bosch ProPower MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8 груба 16мм
555 ₴
438,45 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018136-MFW67440
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Груба сітка для м'ясорубки Bosch ProPower MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8
- діаметр решітки - 62 мм;
- товщина сітки - 6 мм;
- діаметр отворів - 16 мм;
- діаметр центрального отвору - 9 мм.
Підходить до моделей:
| MFW66020/01 | MFW67600/02 |
| MFW66020/02 | MFW68640/01 |
| MFW66020GB/01 | MFW68640/02 |
| MFW66020GB/02 | MFW68660/01 |
| MFW67440/01 | MFW68660/02 |
| MFW67440/02 | MFW68680/01 |
| MFW67600/01 | MFW68680/02 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | 16 мм |
| Діаметр решітки | 62 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 5 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Моделі | MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8 |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Для великорубаного фаршу |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Bosch ProPower MFW66020 MFW67440 MFW67600 MFW68640 MFW68660 MFW68680 CNFW6 CNFW7 CNFW8 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Крупна, котлетна |
| Товщина | 6 мм |
| Товщина решітки | 6 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438,45 ₴










