Топ продаж

Двигун пилососа Bosch BGS05X240
1 247 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 21006678
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двигун для пилососа Bosch BGS05X240 Serie 2
Встановлено на моделях:
| BGS05A220 | BGS05X240 |
| BGS05A220/01 | BGS05X240/03 |
| BGS05A220/02 | BGS05X240/04 |
| BGS05A220/03 | BGS05X240/05 |
| BGS05A220/05 | BGS05AAA1/04 |
| BGS05A225 | BGS05AAA1/05 |
| BGS05A225/02 | BGS05AAA2 |
| BGS05A225/03 | BGS05AAA2/01 |
| BGS05A225/05 | BGS05AAA2/02 |
| BGS05A221 | BGS05AAA2/03 |
| BGS05A221/01 | BGS05AAA2/04 |
| BGS05A221/02 | BGS05AAA2/05 |
| BGS05A221/03 | BGS05BA2T |
| BGS05A221/05 | BGS05BA2T/03 |
| BGS05A222 | BGS05BA2T/04 |
| BGS05A222/01 | BGS05BA2T/05 |
| BGS05A222/02 | BGS05BL1H |
| BGS05A222/03 | BGS05BL1H/03 |
| BGS05A222/04 | BGS05BL1H/04 |
| BGS05A222/05 | BGS05BL1H/05 |
| BGS05A320 | BGS05GR2 |
| BGS05A320/01 | BGS05GR2/03 |
| BGS05A320/03 | BGS05GR2/04 |
| BGS05A322 | BGS05GR2/05 |
| BGS05A322/01 | BGS05PU2 |
| BGS05A322/03 | BGS05PU2/03 |
| BGS05A322/04 | BGS05PU2/05 |
| BGS05A322/05 | BGS05RD2 |
| BGS05AAA1 | BGS05RD2/03 |
| BGS05AAA1/02 | BGS05RD2/05 |
| BGS05AAA1/03 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Двигун |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Висота | 112 мм |
| Висота виступу отвору всмоктування | 10 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Да |
| Діаметр | 120 мм |
| Діаметр кожуха обмотки | 84 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 120 мм |
| Діаметр отвору всасування | 32 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Клас ізоляції | F |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Комплектація | Поштучно |
| Максимальна споживана потужність | 800 W |
| Максимальна сила струму | 5 A |
| Максимальна температура | 155°C |
| Моделі | BGS05A220 BGC05AAA1 BGS05X240 BGS05A225 BGC05AAA2 BGC05A322 |
| Потужність короткого замикання | 3000 W |
| Потужність, Вт | 800 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Зовнішній діаметр виступу | 34 мм |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Особливості | Висока продуктивність. Бездоганні експлуатаційні властивості Надійність. Великий ККД. Енергоефективність. |
| Серія | Serie 2 |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Сумісність | Bosch Serie 2 BGS05A220 BGC05AAA1 BGS05X240 BGS05A225 BGC05AAA2 BGC05A323 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Двигуни |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Тип збудження | Послідовне |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
| Тип підшипників кочення | 608 |
| Товщина кожуха крильчатки | 26 мм |
| Частота змінного струму | 50 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴










