original
-21%

Ніж м'ясорубки комбайну Tefal Bake Essential QB161H38 Moulinex QA151810 QA161810 нержавійка оригінал (097067-QB161H38)
563 ₴
444,77 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097067-QB161H38
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний ніж з нержавіючої сталі для м'ясорубки кухонного комбайну Tefal Bake Essential QB161H38 Moulinex QA151810 QA161810
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Ніж |
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Серія | Побутова |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Комплект постачання | Ніж для м'ясорубки |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 4,5 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 8,5 x 8,5 мм |
| Зовнішній розмір ножа | 48 мм |
| Моделі | QB161H38, QA151810, QA161810 |
| Бренд товару | Tefal |
| Кількість лез ножа | 4 |
| Тип | Ножі |
| Сумісність | Tefal Bake Essential QB161H38 Moulinex QA151810 QA161810 |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип аксесуара | Ножі |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,77 ₴










