Топ продаж
-21%

Тубус в зборі для комбайну Moulinex Masterchef 8000
2 019 ₴
1 595,01 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 067234-5
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус для кухонного комбайна Мулинекс Мастершеф 5000, 6000, 8000 і Odacio 3 DUO PRESS
Підходить до моделей:
| masterchef 5000 | FP657 | FP7111 |
| masterchef 6000 | FP658 | FP711141 |
| masterchef 8000 | FP659 | FP713 |
| FP321 | FP661 | FP7131 |
| FP517 | FP662 | FP713141 |
| FP521 | FP663 | FP716 |
| FP645 | FP664 | FP7161 |
| FP650 | FP826 | FP716141 |
| FP651 | DFC34E | FP7201 |
| FP652 | DFC64E | FP7251 |
| FP653 | FP705 | FP7331 |
| FP654 | FP7051 | FP7341 |
| FP655 | FP70514 | FP7371 |
| FP656 | FP711 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Корпус (тубус) |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Moulinex |
| Зовнішній розмір ножа | 45 мм |
| Діаметр носової частини | 6,6 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Довжина спіральної частини | 60 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До кухонних комбайнів |
| Кількість одиниць, шт | 5 |
| Кількість предметів, шт | 5 |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплект постачання | Тубус м'ясорубки в зборі |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал носової частини | Сталь |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Матеріал спіралі | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал хвостовика | Сталь |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До блендерам і кухонним комбайнів |
| Особливості | Металевий шнек |
| Отвір у ножі | Шестикутник |
| Посадкове місце під ніж | Шестикутник |
| Розмір посадкового місця для ножа | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Розмір хвостовика | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Розмір шестигранного отвору в ножі | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Серія | Masterchef 8000 |
| Сумісність | Moulinex |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Тубуси |
| Тип аксесуара | Тубуси, шнеки, ножі |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип запобіжника | Відламний сталевий хвостовик під час заклинювання шнека |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Товщина | 4,5 мм |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Товщина решітки | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595,01 ₴






