Топ продаж
-21%

Ніж для кухонного комбайну Moulinex Masterchef 8000, 5000
249 ₴
196,71 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 067125
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж для кухонного комбайна Мулинекс Мастершеф і Odacio 3 DUO PRESS
- зовнішній розмір ножа 45 мм;
- товщина 4,5 мм;
- отвір шестигранник Ø9 мм.
Решітка м'ясорубки, як і ніж, виконує подібні функції. Ці деталі взаємопов'язані і працюють в парі. Якщо ріжучі кромки одного елемента затуплюються, вся система відмовляється працювати, м'ясорубка перестає якісно перемелювати м'ясо. Для відновлення робочого процесу недостатньо замінити тільки ножа чи сітку. Ми радимо змінювати одночасно з ножем також і Решітка. Завдяки цьому:
- Істотно скорочується час, витрачений на приготування м'ясного фаршу.
- Поліпшується якість готових страв.
- Знижується ймовірність поломок втулок і шестерень.
Рекомендується при купівлі рухомого ножа придбати відповідну сітку. Одночасна заміна основних різальних деталей забезпечить максимальну ефективність всієї м'ясорубки.
Підходить до моделей:
| masterchef 5000 | FP657 | FP7111 |
| masterchef 6000 | FP658 | FP711141 |
| masterchef 8000 | FP659 | FP713 |
| FP321 | FP661 | FP7131 |
| FP517 | FP662 | FP713141 |
| FP521 | FP663 | FP716 |
| FP645 | FP664 | FP7161 |
| FP650 | FP826 | FP716141 |
| FP651 | DFC34E | FP7201 |
| FP652 | DFC64E | FP7251 |
| FP653 | FP705 | FP7331 |
| FP654 | FP7051 | FP7341 |
| FP655 | FP70514 | FP7371 |
| FP656 | FP711 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Moulinex |
| Зовнішній розмір ножа | 45 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Ніж м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До блендерам і кухонним комбайнів |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Отвір у ножі | Шестикутник |
| Розмір шестигранного отвору в ножі | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Серія | XXXXXX |
| Сумісність | Moulinex |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Товщина | 4,5 мм |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196,71 ₴




