
Комплект решітка і ніж для м'ясорубки Bosch Champion
939 ₴
741,81 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018149-4
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
Комплект сітка і ніж для м'ясорубки Бош Чемпіон
- зовнішній розмір ножа 46 мм;
- товщина 9,5 мм;
- квадратний отвір 8,8 x 8,8 мм;
- діаметр решітки 53 мм;
- товщина 5 мм;
- діаметр отворів 4 мм;
- діаметр центрального отвору 8 мм.
Для повноцінної переробки рекомендуємо одночасну заміну всього комплекту: ніж + сітка для м'ясорубки.
Не завжди заміна ножа дає позитивний результат. Готовий продукт продовжує залишатися незадовільним.
Подрібнення продуктів залежить також від стану перфорованої сітки. Її ріжучі кромки притупляються одночасно з ножем. Це порушує щільність контакту робочих поверхонь.
Підходить до моделей: MFW1545, MFW1511, MFW1501, MFW1507, MFW1550
Кухонні комбайни серії MUM4xxx:
MUM4008, MUM4010,
MUM4400, MUM4404, MUM4405, MUM4406, MUM4407, MUM4408, MUM4409, MUM4410, MUM4415, MUM4419, MUM4420, MUM4421, MUM4422, MUM4423, MUM4425, MUM4426, MUM4427, MUM4428, MUM4430, MUM4435, MUM4440, MUM4450, MUM4485, MUM4486, MUM44K1, MUM44R1,
MUM4500, MUM4505, MUM4523, MUM4525, MUM4555, MUM4565, MUM4570, MUM4585, MUM4590,
MUM4600, MUM4607, MUM4612, MUM4620, MUM4622, MUM4625, MUM4630, MUM4635, MUM4640, MUM4650, MUM4655, MUM4656, MUM4657, MUM4675, MUM46ZA, MUM46CR1, MUM46A1, MUM46R1, MUM46CR2, MUM46A1GB,
MUM4700, MUM4701, MUM4750, MUM4756, MUM4757, MUM4770, MUM4780, MUM47A1, MUM47Z1,
MUM48020, MUM4807, MUM48010, MUM48120, MUM48140, MUM48A11, MUM48R1, MUM4825, MUM4830, MUM4832, MUM4835, MUM4855, MUM4856, MUM4875, MUM4880, MUM48RE, MUM48W1, MUM48CR1, MUM48A1, MUM48CR2, MUM48SL, MUM48R1GB.
серія MUM5xxx:
MUM50145, MUM50136, MUM50149, MUM50123, MUM50112, MUM50E32,
MUM51U10,
MUM52120, MUM52133, MUM52131, MUM52110, MUM52E32, MUM52130,
MUM53143,
MUM54240, MUM54I00, MUM54Q40, MUM54020, MUM54620, MUM54270, MUM54530, MUM54Q40, MUM54420, MUM54211, MUM54D00, MUM54P00, MUM54630, MUM54R00, MUM54920, MUM54530, MUM54230, MUM54D00, MUM54W41, MUM54620, MUM54520, MUM54251, MUM54251, MUM54Y00, MUM54A00, MUM54A00, MUM54720, MUM54G00,
MUM55761,
MUM56340, MUM56Z40, MUM56S40, MUM56740, MUM56320,
MUM57860, MUM57B224, MUM57810, MUM57830, MUM57B22,
MUM58020, MUM58200, MUM58224, MUM58225, MUM58231, MUM58234, MUM58235, MUM58243, MUM58244, MUM58250, MUM58252, MUM58253, MUM58257, MUM58258, MUM58420, MUM58720, MUM58920, MUM58K20, MUM58L20, MUM58B00, MUM58W56
MUM59, MUM59N37DE, MUM59M55, MUM59S81, MUM59343, MUM59340, MUM59363
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Ніж |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр отворів | 4 мм |
| Діаметр решітки | 53 мм |
| Діаметр центрального отвору | 8 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 48 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж та решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 MUM4 MUM5 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Серія | Champion |
| Сумісність | Bosch |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 5,5 мм |
| Товщина решітки | 5,5 мм |
- Ціна: 741,81 ₴







