-21%

Решітка для м'ясорубки Bosch Champion MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 SFW1 CNFW2 нержавійка середня 6мм
699 ₴
552,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018177-MFW1501
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Середня котлетна сітка з нержавіючої сталі для м'ясорубки Bosch Champion MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 SFW1 CNFW2 та кухонних комбайнів серій MUM4, MUM5 тощо.
- діаметр решітки - 53 мм;
- товщина - 5,5 мм;
- діаметр отворів - 6 мм;
- діаметр центрального отвору - 8 мм;
- матеріал - нержавіюча сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Тип аксесуара | Котлетна сітка м'ясорубки |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр отворів | 6 мм |
| Діаметр решітки | 53 мм |
| Діаметр центрального отвору | 8 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 24 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплект постачання | Решітка м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 SFW1 CNFW2 |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Розміри | Ø53/s5,3/d6 |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Bosch Champion MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 SFW1 CNFW2 MUM4 MUM5 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 5,5 мм |
| Товщина решітки | 5,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552,21 ₴








