Топ продаж
-21%

Решітка ковбасна м'ясорубки Vitek VT-1671, VT-1674 два отвори, Ø61мм, товщина 5мм, центр 9мм (102829-VT1674)
402 ₴
317,58 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 102829-VT1674
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка обрізна на два отвори для приготування ковбаси до м'ясорубки Vitek VT-1671, VT-1674
- діаметр решітки - 61 мм;
- товщина - 5 мм;
- діаметр центрального отвору - 9 мм;
- кількість отворів - 2;
- матеріал - сталь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vitek |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Vitek |
| Діаметр | 61 мм |
| Діаметр отворів | ----- |
| Діаметр решітки | 61 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | VT-1671, VT-1674 |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Особливості | Для приготування ковбас |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Vitek VT-1671, VT-1674 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Ковбасна, підрізна |
| Товщина | 5 мм |
| Товщина решітки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,58 ₴








