Топ продаж
-21%

Решітка ковбасна м'ясорубки Moulinex HV8 ME610 ME625 ME645 ME66 ME665 два отвори, Ø61мм, товщина 5мм, центр 9мм (067829-HV8)
402 ₴
317,58 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 067829-HV8
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка обрізна на два отвори для приготування ковбаси до м'ясорубки Moulinex HV8 PRO ME610 ME625 ME645 ME66 ME665 ME62513E ME625166 ME645B3E ME665B3E ME688832
- діаметр решітки - 61 мм;
- товщина - 5 мм;
- діаметр центрального отвору - 9 мм;
- кількість отворів - 2;
- матеріал - сталь.
Підходить до моделей:
| ME610130/350 | ME665B65/350 |
| ME61013E/350 | ME686827/35A |
| ME610165/350 | ME686832/35A |
| ME625131/350 | ME687832/35A |
| ME625131/35A | ME688825/35A |
| ME62513E/350 | ME688827/35A |
| ME625166/350 | ME688827/35A |
| ME630139/350 | ME688832/35A |
| ME630139/35A | ME720H30/350 |
| ME640832/350 | ME730127/350 |
| ME640832/35A | ME730132/350 |
| ME645B3E/350 | ME740H25/350 |
| ME660832/350 | ME740H30/350 |
| ME660832/35A | ME740H27/350 |
| ME661827/350 | ME850D27/350 |
| ME661827/35A | ME850D30/350 |
| ME665B31/350 | ME850D81/350 |
| ME665B3E/350 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moulinex |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Moulinex |
| Діаметр | 61 мм |
| Діаметр отворів | ----- |
| Діаметр решітки | 61 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 2 |
| Кількість пазів, прорізів | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | ME665, ME610, ME625, ME645, ME66, ME62513E, ME625166, ME645B3E, ME665B3E, ME688832 |
| Можна мити у воді | Так, після чого потрібно витерти насухо, не тримати вологою |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення насадки | Для ковбаси |
| Особливості | Для приготування ковбас |
| Серія | HV8 |
| Сумісність | Moulinex |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Ковбасна, підрізна |
| Товщина | 5 мм |
| Товщина решітки | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317,58 ₴








