original
-21%

Двигун пилососу Tefal X-TREM Power Cyclonic TW6951EA TW6984EA TW6984HA TW6993EA оригінал
1 816 ₴
1 434,64 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21012655-TW6951EA
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний двигун на пилосос Tefal X-TREM Power Cyclonic TW6951EA TW6984EA TW6984HA TW6993EA
- загальна висота - 108 мм;
- діаметр - 120 мм;
- споживана потужність - 800 Вт.
Встановлений на моделях:
| TW6951EA/410 |
| TW6984EA/410 |
| TW6984HA/410 |
| TW6993EA/410 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид запчастини | Двигун |
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для пилесосу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Двигун |
| Серія | X-TREM Power Cyclonic TW69.... |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Номінальна потужність, Вт | 800 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Комплект постачання | Мотор пилососа |
| Діаметр | 120 мм |
| Висота | 108 мм |
| Моделі | TW6951EA TW6984EA TW6984HA TW6993EA |
| Тип двигуна | Універсальний колекторний |
| Максимальна споживана потужність | 2000 W |
| Кількість обертів за хвилину | 32000 |
| Напруга живлення | 220 - 240 V |
| Тип напруги живлення | Змінне |
| Клас ізоляції | E (120°C) |
| Максимальна температура | 120°C |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Hz |
| Максимальна сила струму | 10 A |
| Тип збудження | Послідовне |
| Номінальна напруга живлення | 230 V |
| Тип підшипників кочення | 608 |
| Кількість обмоток збудження | 2 |
| Кількість електрощіток | 2 |
| Діаметр кожуха обмотки | 84 мм |
| Виступ на отвори всмоктування | Немає |
| Діаметр отвору всасування | 32 мм |
| Діаметр кожуха турбіни | 120 мм |
| Система охолодження двигуна | Самоохолодження, залежна |
| Товщина кожуха крильчатки | 30 мм |
| Кількість рухомих крильчаток | 1 |
| Тип за способом проходження повітряного потоку | Проточний, прямоточний, сквозной |
| Тип за кількістю стадій вакуумування | Одностадійний |
| Зовнішній діаметр виступу | -------- |
| Висота виступу отвору всмоктування | 0 мм |
| Потужність короткого замикання | 2000 W |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Бренд товару | Tefal |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Двигуни |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сумісність | Tefal X-TREM Power Cyclonic TW6951EA TW6984EA TW6984HA TW6993EA |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Розміри | Ø120, h108 |
| Особливості | Original |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434,64 ₴










