original
-21%

Решітка м'ясорубки Tefal HV4 HV8 HV2 NE44 NE62 NE66 NE463138 NE685838 NE448838 NE445138 NE20 дрібна 3мм нержавійка оригінал
431 ₴
340,49 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097163-HV4
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна сітка з нержавіючої сталі для приготування дрібнорубленого фаршу та паштетів для м'ясорубки Tefal HV4 HV8 HV2 NE44 NE62 NE66 NE463138 NE685838 NE448838 NE445138 NE20 NE458137 NE411137
- діаметр решітки - 54 мм;
- товщина - 3,5 мм;
- діаметр отворів - 3 мм;
- діаметр центрального отвору - 7 мм;
- ширина вушка - 15 мм;
- висота вушка - 2 мм.
Підходить до моделей:
| NE685838 | NE685838/35A |
| NE682830 | NE682830/35A |
| NE610138 | NE610138/35A |
| NE608138 | NE610138/350 |
| NE463138 | NE608138/35A |
| NE458137 | NE608138/350 |
| NE448838 | NE458137/35A |
| NE445138 | NE448838/35A |
| NE411837 | NE445138/35A |
| NE411137 | NE411837/35A |
| NE410838 | NE411137/35A |
| NE210140 | NE410838/35A |
| NE210138 | NE210140/35A |
| NE205138 | NE210140/350 |
| NE66 | NE210138/35A |
| NE61 | NE210138/350 |
| NE60 | NE205138/35A |
| NE45 | NE205138/350 |
| NE44 | NE21 |
| NE41 | NE20 |
| NE40 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Тип аксесуара | Решітка, сітка, сито |
| Висота вушка | 2 мм |
| Діаметр | 54 мм |
| Діаметр отворів | 3 мм |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7 мм |
| Довжина вуса | 2 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 78 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Кількість решіток | 1 |
| Кількість вушок решітки | 2 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | HV4 HV8 HV2 NE44 NE62 NE66 NE463138 NE685838 NE448838 NE445138 NE20 NE458137 NE411137 |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для паштетів і дрібнорубного фаршу |
| Особливості | Original |
| Розміри | Ø54/s3,5 |
| Серія | HV4 HV8 HV2 |
| Сумісність | Tefal HV4 HV8 HV2 NE44 NE62 NE66 NE463138 NE685838 NE448838 NE445138 NE20 NE458137 NE411137 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип аксесуара | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип решітки | Дрібна, паштетна |
| Товщина | 3,5 мм |
| Товщина решітки | 3,5 мм |
| Ширина вушка | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,49 ₴




