original
-21%

Шестерня на м'ясорубку Tefal HV1 7in1 1600W 6in1 NE114130 NE113135 Type NE114 NE113 середня оригінал
251 ₴
198,29 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097060-NE113135
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальна середня шестерня до м'ясорубки Tefal HV1 7in1 1600W 6in1 NE114130 NE113135 Type NE114 NE113
- Ø30/Ø73 мм;
- 13/39 зубів;
- висота - 36 мм;
- діаметр отвору - 8 мм.
Встановлено на моделях:
| NE114130/JA0 |
| NE113135/JA0 |
Поширена причина поломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння до мясоприемник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду або моделі, рухомі ножі та решітки поступово затупляются. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижуються. Це суттєво подовжує експлуатаційний термін всій електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
При заміні шестерень необхідно максимально видалити з редуктора залишки старого мастила з дрібними частинками, уламками пластику і нанести нову.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Шестерня |
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Сумісність | Tefal HV1 7in1 1600W 6in1 NE114130 NE113135 Type NE114 NE113 |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Шестерня для м'ясорубки |
| Серія | HV1 7in1 1600W 6in1 |
| Діаметр | Ø30/Ø73 мм |
| Тип шестерні | Проміжна, середня |
| Тип зубців | Прямі |
| Кількість зубів | 13/39 |
| Особливості | Original |
| Бренд товару | Tefal |
| Висота | 36 мм |
| Моделі | NE114130/JA0, NE113135/JA0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198,29 ₴






