Топ продаж
-21%

Ніж та решітка для комбайна Bosch MUM4 нержавійка
921 ₴
727,59 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018336-3
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект з нержавіючої сталі - ніж і сітка для насадки м'ясорубки кухонного комбайна Bosch MUM4
- зовнішній розмір 47 мм;
- товщина ножа 9 мм;
- отвір - квадрат 9 x 9 мм;
- діаметр решітки - 53 мм;
- товщина сітки - 5 мм;
- діаметр отворів - 4 мм;
- діаметр центрального отвору - 8 мм;
- матеріал - нержавіюча сталь.
Підходить до моделей:
| MUM4400 | MUM4555 | MUM4770 |
| MUM4404 | MUM4565 | MUM4780 |
| MUM4405 | MUM4570 | MUM47A1 |
| MUM4406 | MUM4585 | MUM47Z1 |
| MUM4407 | MUM4590 | MUM48010 |
| MUM4408 | MUM4600 | MUM48020 |
| MUM4409 | MUM4607 | MUM4807 |
| MUM4410 | MUM4612 | MUM48120 |
| MUM4415 | MUM4620 | MUM48140 |
| MUM4419 | MUM4622 | MUM4825 |
| MUM4420 | MUM4625 | MUM4830 |
| MUM4421 | MUM4630 | MUM4832 |
| MUM4422 | MUM4635 | MUM4835 |
| MUM4426 | MUM4640 | MUM4855 |
| MUM4427 | MUM4650 | MUM4856 |
| MUM4428 | MUM4655 | MUM4875 |
| MUM4430 | MUM4656 | MUM4880 |
| MUM4435 | MUM4657 | MUM48A06 |
| MUM4440 | MUM4675 | MUM48A1 |
| MUM4450 | MUM46A1 | MUM48A11 |
| MUM4485 | MUM46CR1 | MUM48CR1 |
| MUM4486 | MUM46CR2 | MUM48CR2 |
| MUM44K1 | MUM46R1 | MUM48R1 |
| MUM44R1 | MUM46ZA | MUM48RE |
| MUM44R2A | MUM4700 | MUM48SL |
| MUM4500 | MUM4701 | MUM48W1 |
| MUM4505 | MUM4750 | MUM48W11 |
| MUM4523 | MUM4756 | MUMP1000 |
| MUM4525 | MUM4757 | MUMP1000GB |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Ніж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр отворів | 4 мм |
| Діаметр решітки | 53 мм |
| Діаметр центрального отвору | 8 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До кухонних комбайнів |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 48 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Ніж та решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | MFW1501 MFW1507 MFW1511 MFW1545 MFW1550 MUM4 MUM5 |
| Призначення | До блендерам і кухонним комбайнів |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Серія | MUM4 |
| Сумісність | Bosch |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 5,5 мм |
| Товщина решітки | 5,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 727,59 ₴










