Топ продаж
-21%

Решітка м'ясорубки Bosch Bosch SmartPower MFW2517W MFW2500W MFW2510W MFW2514W MFW2520W CNFW4 MMWP2004 MMWPL2000 4мм нержавійка
502 ₴
396,58 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018336
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Котлетна сітка для м'ясорубки Бош Smart Power MFW2517W
- діаметр решітки - 53 мм;
- товщина сітки - 5 мм;
- діаметр отворів - 4 мм;
- діаметр центрального отвору - 8 мм;
- матеріал - нержавіюча сталь.
Підходить до моделей:
| MFW2500W | MFW2517W |
| MFW2500W/01 | MFW2517W/01 |
| MFW2500W/02 | MFW2517W/02 |
| MFW2510W | MFW2520W |
| MFW2510W/01 | MFW2520W/01 |
| MFW2510W/02 | MFW2520W/02 |
| MFW2514W | MMWP2004 |
| MFW2514W/01 | MMWP2004/01 |
| MFW2514W/02 | MMWP2004/02 |
| MFW2515W | MMWPL1000 |
| MFW2515W/01 | MMWPL1000/01 |
| MFW2515W/02 | MMWPL1000/02 |
| CNFW4 | MMWPL2000 |
| MMWPL2000/01 | |
| MMWPL2000/02 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Діаметр | 53 мм |
| Діаметр отворів | 4 мм |
| Діаметр решітки | 53 мм |
| Діаметр центрального отвору | 8 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість отворів | 48 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Моделі | MFW2517W MFW2500W MFW2510W MFW2514W MFW2515W MFW2520W CNFW4 MMWP2004 MMWPL1000 MMWPL2000 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Призначення решітки | Для котлетного фаршу |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Серія | Smart Power |
| Сумісність | Bosch SmartPower MFW2517W MFW2500W MFW2510W MFW2514W MFW2515W MFW2520W CNFW4 MMWP2004 MMWPL1000 MMWPL2000 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 5,5 мм |
| Товщина решітки | 5,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396,58 ₴






