Топ продаж
-21%

Шнек та ніж для м'ясорубки Braun Power Plus G3000, G1300, G1500, 4195, G1100
955 ₴
754,45 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21001128-2
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнек із запобіжною муфтою та ніж для м'ясорубки Braun Power Plus G3000, G1300, G1500, 4195, G1100
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Braun |
| Зовнішній розмір ножа | 48 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість лез ножа | 4 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Комплект постачання | Шнек та ніж для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал | Харчовий пластик, метал |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал шнека | Алюмінієвий сплав, сталь, харчовий пластик |
| Моделі | 4195 G3000 G1300 G1100 G1500 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Посадкове місце під ніж | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору | 9 x 9 мм |
| Серія | Power Plus 4195 |
| Сумісність | Braun Power Plus 1300 4195 G3000 G1300 G1100 G1500 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шнеки |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип шнека | Під односторонній ніж |
| Товщина | 5 мм |
| Товщина ножа | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 754,45 ₴









