original
-21%

Оригінал шнек м'ясорубки Tefal HV8 Pro NE62 NE688837
1 061 ₴
838,19 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 21000315
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оригінальний шнек для м'ясорубки Tefal HV8 Pro NE62 NE688837
- Довжина шнека 155 мм.
- Квадрат під ніж 10х10 мм
Підходить до моделей:
| NE686830 | NE686830/35A |
| NE688830 | NE688830/35A |
| NE688837 | NE688837/35A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина шнека | 155 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Шнек для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал носової частини | Сталь |
| Матеріал спіралі | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал хвостовика | Сталь |
| Моделі | NE62 NE688835 |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Посадкове місце під ніж | Квадрат |
| Розмір посадкового місця для ножа | 10 x 10 мм |
| Серія | HV8 PRO |
| Сумісність | Tefal HV8 Pro NE62 NE688837 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шнеки |
| Тип аксесуара | Шнеки |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Тип шнека | Під односторонній ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 838,19 ₴




