original
-21%

Ніж та решітка м'ясорубки Tefal HV1 7in1 1600W 6in1 NE114130, NE113135, Type NE114, NE113
417 ₴
329,43 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097134-5
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж та решітка для м'ясорубки Tefal HV1 7in1 1600W 6in1 NE114130, NE113135, Type NE114, NE113
Підходять до моделей:
| NE114 | NE113 |
| NE114130 | NE113135 |
| NE114130/JA0 | NE113135/JA0 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Ніж |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Зовнішній розмір ножа | 47 мм |
| Діаметр отворів | 3 мм, 5 мм або 7 мм — на вибір |
| Діаметр решітки | 54 мм |
| Діаметр центрального отвору | 7,5 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 2 |
| Кількість предметів, шт | 2 |
| Кількість решіток | 1 |
| Комплект постачання | Ніж та решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Набір |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Моделі | NE114130, NE113135, Type NE114, NE113 |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 8,5 x 8,5 мм |
| Серія | HV1 |
| Сумісність | Tefal HV1 7in1 1600W 6in1 NE114130, NE113135, Type NE114, NE113 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Ножі |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Тип кріплення решітки | Вушка |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина ножа | 4,5 мм |
| Товщина решітки | 4 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329,43 ₴










