made in Ukraine
-21%

Мішок до пилососа Zelmer Aquario 819 ZVC712SK ZVC712SKUA ZVC712SP ZVC712ZK ZVC712SKRU багаторазовий тканинний сірий 3,5л
422 ₴
333,38 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114802-ZVC712
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багаторазовий тканинний мішок для пилососа Zelmer Aquario 819 ZVC712SK ZVC712SKUA ZVC712SP ZVC712ZK ZVC712SKRU
Підходить до моделей:
| ZVC712SK | 819.5SK |
| ZVC712SKRU | 819.0SP |
| ZVC712SKUA | 819.0SK |
| ZVC712SP | |
| ZVC712ZK |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Україна |
| Вид запчастини | Повітряний фільтр |
| Призначення | Для пилесосу |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Синтетична тканина, гума, пластик |
| Серія | Aquario 819 ZVC712 |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Об'єм, л | 3.5 |
| Комплект постачання | Мішок для пилососа |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Кількість одиниць для перерахунку | 1 |
| Можна мити у воді | Так |
| Моделі | ZVC712SK, ZVC712SKRU, ZVC712SKUA, ZVC712SP, ZVC712ZK, 819.5SK, 819.0SP, 819.0SK |
| Засіб відкривання мішка | Планка |
| Діаметр отвору по пластику | 45 мм |
| Діаметр отвору по гумці | 35 мм |
| Тип монтажа | У рамку-тримач усередині пилососа |
| Бренд товару | Zelmer |
| Матеріал рамки | Пластик |
| Ширина рамки | 100 мм |
| Сумісність | Zelmer Aquario 819 ZVC712SK ZVC712SKUA ZVC712SP ZVC712ZK ZVC712SKRU |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Категорія аксесуарів | До пилососів, парогенераторам, мийкам |
| Тип | Мішки |
| Тип мішка | Багаторазові |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Об'єм | 3.5 л |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Колір | Білий, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,38 ₴










