Топ продаж
-21%

Решітка м'ясорубки Bosch Compact Power MFW3X14W, MFW3X15W, MFW3X18W 5мм нержавійка котлетна середня
631 ₴
498,49 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018054
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка з нержавіючої сталі для приготування класичного фаршу для м'ясорубки Bosch Compact Power MFW3X14W, MFW3X15W, MFW3X18W
- діаметр решітки - 62 мм;
- товщина сітки - 6 мм;
- діаметр отворів - 5 мм;
- діаметр центрального отвору - 9 мм;
- матеріал - нержавіюча сталь.
Підходить до моделей:
| MFW3910W | MFW3X15B/04 |
| MFW3910W/02 | MFW3X15W |
| MFW3910W/04 | MFW3X15W/02 |
| MFW3X10B | MFW3X15W/04 |
| MFW3X10B/02 | MFW3X17B |
| MFW3X10B/04 | MFW3X17B/02 |
| MFW3X10W | MFW3X17B/04 |
| MFW3X10W/02 | MFW3X18B |
| MFW3X10W/04 | MFW3X18B/02 |
| MFW3X13B | MFW3X18B/04 |
| MFW3X13B/02 | MFW3X18W |
| MFW3X13B/04 | MFW3X18W/02 |
| MFW3X13W | MFW3X18W/04 |
| MFW3X13W/02 | MMWPL3000 |
| MFW3X13W/04 | MMWPL3000/02 |
| MFW3X14B | MMWPL3000/04 |
| MFW3X14B/02 | MMWPL3001 |
| MFW3X14B/04 | MMWPL3001/02 |
| MFW3X14W | MMWPL3001/04 |
| MFW3X14W/02 | MMWPL3003 |
| MFW3X14W/04 | MMWPL3003/02 |
| MFW3X15B | MMWPL3003/04 |
| MFW3X15B/02 | CNFW3B |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Решітка |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Bosch |
| Діаметр | 62 мм |
| Діаметр отворів | 5 мм |
| Діаметр центрального отвору | 9 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Решітка для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Моделі | MFW3X14W, MFW3X15W, MFW3X18W, MMWPL3003 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Нержавіюча сталь |
| Серія | Compact Power |
| Сумісність | Bosch Compact Power MFW3X14W, MFW3X15W, MFW3X18W |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Решітки |
| Тип кріплення решітки | Паз, проріз |
| Тип решітки | Котлетна, середня |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,49 ₴




