Топ продаж
-21%

Шнек для м'ясорубки Tefal HV8
505 ₴
398,95 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 097209
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шнек для м'ясорубки Тефаль HV8
Встановлений на моделях:
| NE60 |
| NE608 |
| NE608138 |
| NE608138/350 |
| NE608138/35A |
| NE61 |
| NE610 |
| NE610138 |
| NE610138/350 |
| NE610138/35A |
| NE68 |
| NE682 |
| NE682830 |
| NE682830/35A |
| NE685 |
| NE685838 |
| NE685838/35A |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Шнек |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Tefal |
| Діаметр носової частини | 6,6 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Довжина запобіжного хвостовика | 24 мм |
| Довжина спіральної частини | 60 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплект постачання | Шнек для м'ясорубки |
| Комплектація | Поштучно |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, сталь, пластик |
| Матеріал втулки | Пластик |
| Матеріал носової частини | Сталь |
| Матеріал спіралі | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал хвостовика | Сталь |
| Можна мити у воді | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Ні |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Металевий шнек |
| Посадкове місце під ніж | Шестикутник |
| Розмір посадкового місця для ножа | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Розмір хвостовика | 9 мм - за ребрами; 8 мм - по гранях |
| Серія | HV8 |
| Сумісність | Tefal |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шнеки |
| Тип аксесуара | Шнеки |
| Тип запобіжника | Відламний сталевий хвостовик під час заклинювання шнека |
| Тип хвостовика шнека | Шестигранний стрижень |
| Тип шнека | Під односторонній ніж |
| Колір втулки | Білий, сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,95 ₴




