
Шестерні для м'ясорубки Zelmer — оригінальний набір
999 ₴
789,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114001-4
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
Повний комплект шестернею для м'ясорубки Zelmer з тримачем
Параметри малої шестерні 1870003:
- Ø32/Ø62 мм;
- 19/74 зубьев;
- висота 24 мм;
- посадка на вал Ø 7 мм.
Параметри середньої шестерні 1870004:
- Ø23/Ø66 мм;
- 9/41 зубів;
- висота 32 мм;
- посадка на вал Ø 7 мм.
Парметри приводної шестерні 1870005:
- Ø31/Ø81 мм;
- 12/38 зубців;
- висота 79 мм;
- посадка на вал Ø 7 мм.
Список моделей:
| 586.5 | 987.54 | ZMM0905 | ZMM1554 |
| 586.54 | 987.80 | ZMM0908 | ZMM1582 |
| 586.54A | 987.82 | ZMM0954 | ZMM1583 |
| 586.5A | 987.83 | ZMM0983 | ZMM1584 |
| 586.8A | 987.84 | ZMM0984 | ZMM1585 |
| 587.54 | 987.85 | ZMM1005 | ZMM1586 |
| 686.5 | 987.86 | ZMM1006 | ZMM1587 |
| 686.5A | 987.87 | ZMM1008 | ZMM1588 |
| 687.5 | 987.88 | ZMM1054 | ZMM1589 |
| 687.54 | 987.89 | ZMM1059 | ZMM1593 |
| 687.5A | 987.94 | ZMM1064 | ZMM1594 |
| 886.5 | 1000.8 | ZMM1082 | ZMM1596 |
| 886.54 | 1200.80 | ZMM1083 | ZMM1597 |
| 886.8 | 1200.82 | ZMM1084 | ZMM1598 |
| 886.80 | 1200.83 | ZMM1089 | ZMM1805 |
| 886.83 | 1200.84 | ZMM1099 | ZMM2008 |
| 886.84 | 1200.88 | ZMM1180 | ZMM2080 |
| 887.3 | 1200.89 | ZMM1182 | ZMM2084 |
| 887.4 | 1200.94 | ZMM1183 | ZMM2088 |
| 887.5 | 2000.80 | ZMM1184 | ZMM2089 |
| 887.52 | 2000.84 | ZMM1188 | ZMM3851 |
| 887.53 | 2000.88 | ZMM1189 | ZMM3853 |
| 887.54 | 2000.89 | ZMM1208 | ZMM3854 |
| 887.59 | Z5868 | ZMM1282 | ZMM4045 |
| 887.6 | Z6865 | ZMM1283 | ZMM4048 |
| 887.8 | Z8865 | ZMM1284 | ZMM4050 |
| 887.82 | Z88654 | ZMM1288 | ZMM4080 |
| 887.83 | Z8868 | ZMM1289 | ZMM4098 |
| 887.84 | ZMM1294 | ZMM4198 | |
| 887.89 | Z98683 | ZMM1298 | ZMM4248 |
| 887.89 | Z98684 | ZMM1480 | ZMM4280 |
| 986.80 | Z98685 | ZMM1482 | ZMM4282 |
| 986.82 | Z98686 | ZMM1483 | ZMM4283 |
| 986.83 | ZMM0505 | ZMM1484 | ZMM4288 |
| 986.84 | ZMM0554 | ZMM1486 | ZMM5548 |
| 986.85 | ZMM0705 | ZMM1487 | ZMM5580 |
| 986.86 | ZMM0805 | ZMM1488 | ZMM5588 |
| 986.87 | ZMM0815 | ZMM1508 | ZMM5598 |
| 986.88 | ZMM0854 | ZMM1509 | ZMM5688 |
Популярна причина зламання рухомих елементів редуктора м'ясорубки — потрапляння в м'ясоприймач твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок и пр.
Під час експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренда або моделі, рухливі ножі та решітки поступово затуплюються. Завдяки використанню деталей із гострими різальними краями, навантаження на шестерні знижуються. Це істотно подовжує експлуатаційний термін усієї електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові різальні елементи.
Під час заміни шестерень необхідно максимально видалити з редуктора залишки старого мастила з дрібними частинками, осколками пластику та нанести нову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Висота | ------- |
| Висота великої шестерні | 79 мм |
| Висота малої шестерні | 28 мм |
| Висота середньої шестерні | 32 мм |
| Діаметр | ------- |
| Діаметр отвору під вал | 7 мм |
| Діаметри малої шестерні | Ø32/Ø62 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø66/Ø24 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість зубів | 74/19, 41/9, 38/12 |
| Кількість зубців великої шестерні | 12/38 |
| Кількість зубців малої шестерні | 19/74 |
| Кількість зубців середньої шестерні | 41/9 |
| Кількість предметів, шт | 4 |
| Комплект постачання | Повний комплект шестерней |
| Комплектація | Набір |
| Моделі | yyy |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Розміри | ------- |
| Розміри великої шестерні | Ø31/Ø81/h79 мм |
| Розміри малої шестерні | Ø62/Ø32/h28 мм |
| Розміри середньої шестерні | Ø24/Ø66/h32 мм |
| Серія | Побутова |
| Сумісність | Zelmer |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип зубців | Косі |
| Колір | Білий |
| виготовлення | Лиття, пластик |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
- Ціна: 789,21 ₴





