Топ продаж
-21%

Ніж для м'ясорубки комбайна Bosch OptiMUM MUM9B34S27 MUM9BX5S61 MUM9ASX41
479 ₴
378,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 018465-MUM9
+380 (68) 366-33-94
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нож для м'ясорубки кухонного комбайна Bosch OptiMUM MUM9B34S27 MUM9BX5S61 MUM9ASX41
Встановлено на моделях:
| MUM9ASX41/03 |
| MUM9ASX50/03 |
| MUM9AVX21/03 |
| MUM9B34S27/01 |
| MUM9B34S27/03 |
| MUM9BX5S61/01 |
| MUM9BX5S61/02 |
| MUM9BX5S61/03 |
| MUM9BX5S65/01 |
| MUM9BX5S65/02 |
| MUM9BX5S65/03 |
| MUZ9BS1(00) |
| MUZ9FW1(00) |
| MUZ9HA1(00) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид запчастини | Ніж для чаші |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип аксесуара | Ножі для м'ясорубки |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Серія | #8 |
| Кількість предметів, шт | 1 |
| Комплектація | Поштучно |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Комплект постачання | Ніж для м'ясорубки 1шт |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Можна мити у воді | Так |
| Товщина | 9 мм |
| Тип ножа | Односторонній, правосторонній |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Товщина ножа | 9 мм |
| Отвір у ножі | Квадрат |
| Розмір квадратного отвору в ножі | 10 x 10 мм |
| Зовнішній розмір ножа | 54 мм |
| Моделі | MUM9B34S27 MUM9BX5S61 MUM9ASX41 |
| Бренд товару | Bosch |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Тип | Ножі |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сумісність | Bosch |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,41 ₴








