
Оригінальний набір шестерні для м'ясорубки Zelmer 587, 687, 886, 887, 986, 987, MM1200, MM1000, MM2000
999 ₴
789,21 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 114001-4
- +380 (95) 766-33-94
- +380 (73) 366-33-94
- +380 (67) 885-33-25
- +380 (50) 958-32-64
Оригінальний повний комплект з харчового пластика - шестерні з тримачем тубуса для м'ясорубки Zelmer 587, 687, 886, 887, 986, 987, MM1200, MM1000, MM2000
Параметри малої шестерні 1870003:
- Ø32/Ø62 мм;
- 19/74 зубів;
- висота 24 мм;
- посадка на вал Ø7 мм.
Параметри середньої шестерні 1870004:
- Ø23/Ø66 мм;
- 9/41 зубів;
- висота 32 мм;
- посадка на вал Ø7 мм.
Парметр приводна шестерні 1870005:
- Ø31/Ø81 мм;
- 12/38 зубів;
- висота 79 мм;
- посадка на вал Ø7 мм.
Підходить до всього модельного ряду м'ясорубок Zelmer польського виробництва
Поширена причина поломки рухомих елементів редуктора м'ясорубки - потрапляння до мясоприемник твердих предметів під час роботи: осколків кісток, кухонних виделок, ножів, ложок тощо
При експлуатації м'ясорубок, незалежно від бренду або моделі, рухомі ножі та решітки поступово затупляются. Завдяки використанню деталей з гострими ріжучими краями, навантаження на шестерні знижуються. Це суттєво подовжує експлуатаційний термін всій електром'ясорубки. Рекомендується після ремонту редуктора м'ясорубки використовувати нові ріжучі елементи.
При заміні шестерень необхідно максимально видалити з редуктора залишки старого мастила з дрібними частинками, уламками пластику і нанести нову.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Польща |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд товару | Zelmer |
| Висота | ------- |
| Висота великої шестерні | 79 мм |
| Висота малої шестерні | 28 мм |
| Висота середньої шестерні | 32 мм |
| Діаметр | ------- |
| Діаметр отвору під вал | 7 мм |
| Діаметри малої шестерні | Ø32/Ø62 мм |
| Діаметри середньої шестерні | Ø66/Ø24 мм |
| Доставка/ Оплата | Новая Почта. Самовивіз. Доставка Укрпошта "Експрес" здійснюється двічі на тиждень: кожні ПН і ЧТ по 100% передоплаті. Оплата карткою Visa/MasterCard, Apple Pay, Google Pay, на рахунок. Оплата у разі отримання товару — тільки Нова Пошта та самовивіз. |
| Категорія аксесуарів | До м'ясорубок |
| Кількість одиниць, шт | 1 |
| Кількість зубів | 74/19, 41/9, 38/12 |
| Кількість зубців великої шестерні | 12/38 |
| Кількість зубців малої шестерні | 19/74 |
| Кількість зубців середньої шестерні | 41/9 |
| Кількість предметів, шт | 4 |
| Комплект постачання | Повний комплект шестерней |
| Комплектація | Набір |
| Моделі | 587, 687, 886, 887, 986, 987, MM1200, MM1000, MM2000 |
| Призначення | До м'ясорубок |
| Особливості | Original |
| Розміри | ------- |
| Розміри великої шестерні | Ø31/Ø81/h79 мм |
| Розміри малої шестерні | Ø62/Ø32/h28 мм |
| Розміри середньої шестерні | Ø24/Ø66/h32 мм |
| Серія | 587, 687, 886, 887, 986, 987, MM1200, MM1000, MM2000 |
| Сумісність | Zelmer 587, 687, 886, 887, 986, 987, MM1200, MM1000, MM2000 |
| Термін доставки | 1-7 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Сфера використання | Для бару, Для дому, Для шпиталю, Для ресторану |
| Тип | Шестерні (Шківи) |
| Тип зубців | Косі |
| Колір | Білий |
| виготовлення | Лиття, пластик |
| Матеріал | |
| Матеріал | Харчовий пластик |
- Ціна: 789,21 ₴





